Energiniai gėrimai ir jų mišiniai

Ką daryti, jei laukia dar bent trys NBA game’ai, o akys tiesiog limpa? Atsakymas vienas – energiniai gėrimai! Jie suteiks jėgų ne tik žaidimų maratonui, bet ir ruošiantis egzaminui, einant į vakarėlį ar po nakties, kai miegą iškeitei binge’inant naują Netflix serialą. Candy POP asortimente – parduotuvėse nematyti, neragautų skonių energiniai gėrimai ir jų mišiniai, su kuriais gėrimo pasidarysi kada tik nori ir kiek nori.

Energiniai gėrimai mūsų asortimente

Energinis gėrimas ne tik suteiks jėgų – jis gali būti ir tikras skanėstas smaližiams, mėgstantiems eksperimentuoti skoniais. Braškių limonado, miško uogų, persikų arbatos ar gumos – išsirink patį mėgstamiausią!

Tarp mūsų asortimento rasi populiarių „Monster“ ar „Bang“ energinių gėrimų bei tikrą revoliuciją atnešusių naujienų. Viena jų – GFUEL energiniai gėrimai ir mišiniai. Tai natūrali energinio gėrimo formulė, kurios kūrėjų tikslas buvo pagaminti 100% natūralią bei sveiką alternatyvą cukraus turintiems energiniams gėrimams. Tai idealus variantas, jei esi tikras energinių gėrimų fanas ir nenori jų padauginti arba mėgsti skanėstus be cukraus ir kofeino.

Kaip pasigaminti?

GFUEL yra visiškai švarios sudėties, o jį pasigaminti gali namuose, nes gėrimas parduodamas miltelių pavidalu, tad juos maišai su švariu vandeniu pats. Poveikį pajausi jau per 10–15 min., o energijos ir susikaupimo lygis padidėjęs liks net iki  6 val.! O geriausia tai, kad pasibaigus efektui, nejausi „sugar chrash“ ir nenorėsi tiesiog kristi ant žemės ir miegoti.

Gėrimų nauda

GFUEL naudingumas – ne tik padidėjusi energija. Juose gausu vitaminų ir elektrolitų, tokių kaip vitaminas C, vitaminas D, vitaminas E, vitaminas B6, vitaminas B12, biotinas, magnis, cinkas, kalis, L-tirozinas ir kiti. Tai reiškia, kad ne tik pasidžiaugsi geru skoniu ir gausi energijos, bet ir papildysi savo vitaminų atsargas.

Užsisakyk internetu!

Energiniai gėrimai ir jų mišiniai ne tik Candy POP fizinėse parduotuvėse, bet ir internetu. Pirkti online verta, nes čia rasi patį didžiausią pasirinkimą, o prekių užsisakyti galėsi tau patogiu metu, nė nekeldamas kojos iš namų. Beje, el. parduotuvėje nuolat skelbiame akcijų ir išpardavimų, tad mėgstamų prekių įsigysi geriausia kaina.