Saldumynai

Rodoma 1–24 iš 429

Jei esi tikras smaližius ir mėgsti eksperimentuoti, tarp mūsų saldumynų rasi ko tik geidžia širdis! Candy POP skanėstų ekspertai rūpinasi, kad asortimentą pasiektų geriausi ir populiariausi produktai. Rūgštūs guminukai, sūrios karamelės sausainiai ar burnoje sproginėjanti guma? Viskas pagal tavo skonį ir nuotaiką!

Saldumynų asortimentas

Kai supranti, kad parduotuvėse esantį saldumynų pasirinkimą žinai mintinai ir tavęs jau niekas nestebina, metas užsukti į Candy POP. Čia rasi populiarių amerikietiškų saldainių, keisčiausių skanėstų iš Azijos ar klasikinių kąsnelių. Tai populiarieji pyragaičiai MOCHI ROLL, įvairių skonių lazdelės POCKY ar žaidimas su pieninio šokolado saldainiais UNO. Kai norisi įdomesnių potyrių, gali rinktis saldainius BRAIN BLASTERZ, rūgščius guminukus SOUR PATCH KIDS ar gardžiuosius šokoladus HERSHEY’S. Nesvarbu, kokį skonį ar saldainio formą turi galvoje – čia esantis pasirinkimas nustebins net pačius išrankiausius!

Saldumynai kiekvienai progai

Nesvarbu, ar tai vaikų gimtadienis, ar suaugusiųjų šventė, Candy POP skanėstai tiks bet kokia proga. Turi draugą, kuris mėgsta ekstremalius potyrius? Surenk jam iššūkį su aštriais ledinukais TAKIS ar ypatingo rūgštumo guminukais. Planuoji filmų vakarą su kompanija? Pasirūpink, kad jame nepritrūktų dar neragautų snacks‘ų. Ieškai dovanos saldumynų fanui? Candy POP rinkiniai skuba į pagalbą!

Nori įvesti naują trend‘ą mokykloje? Pasiūlyk draugams atsinešti po savo mėgstamiausią skanėstą iš Candy POP ir mainykitės jais. Ragaudami išbandysite naujus skonius, gerai praleisite laiką ir galimai atrasite naująjį mėgstamiausią desertą.

Pirk internetu

Kam eiti į parduotuvę, jei visi mėgstami skanėstai gali tave pasiekti tiesiai į namus? Pirk online ir rinkis iš itin plataus saldumynų asortimento. Internetu tavęs laukia ne tik platesnis pasirinkimas, bet ir mūsų naujienos ar specialios akcijos, tad saldumynų įsigysi geresne kaina.