Guminukai

Rodoma 1–24 iš 108

Kas yra pats spalvingiausias, žaismingiausias ir linksmiausias skanėstas pasaulyje? GUMINUKAI! Juos mėgsta ir vaikai, ir suaugusieji, o smagių kirmėliukų ar meškiukų rastum net didžiausio paniurėlio kišenėje. Visai nesvarbu, ar guminukai ant stalo atsiduria vakarėlio, ar Netflix‘o maratono metu. Kai norisi kažko linksmo ir skanaus, guminukai kaipmat pakelia nuotaiką. Arba suraukia liežuvį. Nes Candy POP parduotuvėje jų turime įvairiausių rūšių.

Kaip atsirado guminukai?

Turbūt esi ragavęs ne vieną guminukų rūšį, bet ar žinai, kaip šis skanėstas atsirado? Už jį reikėtų padėkoti Hansui Riegeliui, kuris daugiau nei prieš 100 metų Vokietijoje, kiemo virtuvėlėje-skalbykloje, sukūrė pirmuosius guminukus HARIBO.

Po dviejų metų guminukai įgavo legendinę meškiuko formą, kurią puikiai žino visi. Guminukų-meškiukų sėkmė buvo žaibiška. Iš pradžių juos dviračiu išvežiojo įkūrėjo žmona, tačiau dėl milžiniško užsakymų kiekio jau po metų jie įsigijo pirmąjį automobilį. Šiandien gali rasti įvairiausių rūšių, formų ir skonių guminukų – nuo meškiukų ir kirmėliukų, iki kolos skonio skanėstų ar guminukų-akių.

Populiariausi guminukai

Nors HARIBO guminukai-meškiukai yra patys populiariausi, su laiku atsirado ir daugiau pasirinkimo smaližiams. Tai saldainiai-guminukai, dideli guminukai su smagiomis formomis – picos, bulvyčių, keptų kiaušinių ar spagečių. Nepamirškim ir visų pamėgtos klasikos – rūgščių guminukų ir guminukų-juostelių. Skamba viliojančiai?

Kad įtiktų kiekvieno skoniui ir poreikiams, guminukai transformavosi bei įgijo ir naujų funkcijų. Pavyzdžiui, atsirado vitaminai-guminukai vaikams, kurie yra ne tik gardūs, bet ir naudingi. O tikriems sveikuoliams sukurti guminukai be cukraus.

Candy POP guminukai

Candy POP rasi ko tik tavo širdis geidžia – populiariausių produktų, natūralių guminukų ar guminukų rinkinių. Jų gali įsigyti ne tik mūsų parduotuvėse, bet ir internetu. Pirkti guminukus online apsimoka, jei ruošiesi vakarėliui ar filmų maratonui ir nori užsisakyti didesnį kiekį. Taip pat nėra geresnio varianto tinginiams – visą guminukų pasirinkimą ir kainas gali pažiūrėti kada tik nori, nors ir naktį.