Kramtomoji guma ir pastilės

Rodoma 1–24 iš 38

Kiekvieną sekundę pasaulyje sukramtomi 444 gumos gabalėliai, kiekvieną minutę – 26 tūkstančių, o kiekvieną dieną – daugiau nei 40 milijonų. O kaip dažnai kramtyti gumą mėgsti tu? Vieni gumą kramto, kad atgaivintų burnos kvapą, kiti mėgsta žaisti ir pūsti burbulus, tretiems ji tiesiog yra skani. Candy POP internetinėje parduotuvėje sau tinkamą variantą ras visi!

Kramtoma guma mūsų asortimente

Žaismingiems smaližiams siūlome įvairaus skonio ir spalvų kramtomąją gumą. Norintiems pūsti didelius burbulus, puikiai tiks HUBBA BUBA gumos. Jų turime aviečių, braškių ir kitų populiarių skonių. Jei mėgsti, kai nuo rūgštelės traukia burną, būtinai išbandyk BRAIN BLASTERZ sour gum sticks.

Patinka ekstremalūs pojūčiai ir eksperimentai su draugais? Kramtomoji guma CENTER SHOCK padės pajusti labai įvairią skonių amplitudę. O nebijantiems aštrumo tiesiog būtina paragauti populiaraus DENTYNE fire cinnamon skonio.

Nori parodyti dėmesį antrai pusei? Padovanok pakuotę klasikinės LOVE IS kramtomosios gumos. O ieškantiems skanios gaivos rekomenduojame ICE BREAKERS ir AIRHEADS produktus.

Įdomūs faktai apie gumą

  • Žmonės gumą kramto jau tūkstančius metų. Pirmieji įrašai apie kramtomąją gumą siekia Majų laikus.
  • Pirmasis kramtomosios gumos pavadinimas buvo „Blibber-Blubber“. Pabandyk tai ištarti greitai kramtydamas gumą!
  • Jei pjaustant svogūną kramtysi gumą, ji tave apsaugos nuo akių ašarojimo. How cool is that?
  • Gumos kramtymas gali mažinti stresą ir padėti nusiraminti.
  • Didžiausias kada nors sukurtas kramtomosios gumos gabalėlis yra lygus 10 tūkstančių kramtomosios gumos gabalėlių.
  • Amerikoje vienas žmogus per metus sukramto vidutiniškai 300 kramtomosios gumos gabalėlių.
  • Jei plaukuose įstrigo kramtomoji guma, ją gali pašalinti tą vietą patrynęs riešutų sviestu.
  • Pagal Gineso rekordų knygą, didžiausias kada nors išpūstas gumos burbulas buvo apie 60 centimetrų skersmens. Kaip manai, ar sugebėtum įveikti rekordą?

Nusipirk internetu

Nori nusipirkti kalną įvairios kramtomosios gumos? Tai gali padaryti Candy POP internetinėje parduotuvėje! Pirkti online apsimoka, nes čia rasi patį didžiausią skanėstų pasirinkimą. Be to, čia tavęs laukia daug išpardavimų ir akcijų, todėl saldumynai kainuos pigiau. Nekelk kojos iš namų – užsisakyk online ir lauk, kol tavo mėgstamiausios prekės atkeliaus tiesiai į namus!