Kramtomoji guma ir pastilės

Rodoma 1–24 iš 46

Kas geriausiai ir greičiausiai atgaivina burnos kvapą? Žinoma, kramtomoji guma ir pastilės! Kiekvieną sekundę pasaulyje sukramtomi 444 gumos gabalėliai, kiekvieną minutę – 26 tūkstančių, o kiekvieną dieną – daugiau nei 40 milijonų. O kaip dažnai kramtyti gumą mėgsti tu? Vieni gumą kramto, kad atgaivintų burnos kvapą, kiti mėgsta žaisti ir pūsti burbulus, tretiems ji tiesiog yra skani, o dar kiti verčiau renkasi mėtines (arba ne) pastiles. Candy POP internetinėje parduotuvėje sau tinkamą variantą ras visi!

Kramtomoji guma ir pastilės mūsų asortimente

Žaismingiems smaližiams siūlome įvairaus skonio ir spalvų kramtomąją gumą. Norintiems pūsti didelius burbulus, puikiai tiks HUBBA BUBA gumos. Jų turime aviečių, braškių, kolos, obuolių ir kitų populiarių skonių. Jei mėgsti, kai nuo rūgštelės traukia burną, būtinai išbandyk BRAIN BLASTERZ Sour Gum Sticks.

Patinka ekstremalūs pojūčiai ir eksperimentai su draugais? Kramtomoji guma CENTER SHOCK padės pajusti labai įvairią skonių amplitudę. O nebijantiems aštrumo tiesiog būtina paragauti populiaraus DENTYNE Fire Cinnamon arba Ice Breakers Cinammon.

Nori parodyti dėmesį antrai pusei? Padovanok pakuotę klasikinės LOVE IS, Donals arba Turbo kramtomosios gumos. O ieškantiems skanios gaivos rekomenduojame ICE BREAKERS ir AIRHEADS produktus. Skaniaisiosios Ice Breakers pastilės, ne tik atgaivins, bet ir leis pasimėgauti neįtikėtinu gardumo bei įdomumo skoniais! Išbandyk, prižadame – nenusivilsi!

Nusipirk internetu

Nori nusipirkti kalną įvairios kramtomosios gumos? Tai gali padaryti Candy POP internetinėje parduotuvėje! Pirkti online apsimoka, nes čia rasi patį didžiausią skanėstų pasirinkimą. Be to, čia tavęs laukia daug išpardavimų ir akcijų, todėl saldumynai kainuos pigiau. Nekelk kojos iš namų – užsisakyk online ir lauk, kol tavo mėgstamiausios prekės atkeliaus tiesiai į namus!