BAZOOKA

Bazooka Candy Brands yra pirmaujanti konditerijos įmonė, gaminanti įvairių populiarių prekės ženklų saldainius. Bendrovės ištakos siekia XX a. ketvirtąjį dešimtmetį, kai Jungtinėse Amerikos Valstijose buvo pristatyta Bazooka kramtomoji guma. Nuo to laiko įmonė išplėtė savo gaminių asortimentą ir įtraukė daugybę interaktyvių saldumynų, pvz:

Ring Pop – populiarūs vaisių skonio ledinukai, kurie yra žiedo formos, todėl juos galima nešioti ant piršto. Jie yra įvairių skonių ir mėgstami vaikų bei saldumynų mėgėjų.

Push Pop – tai vaisių skonio ledinukai, supakuoti į tūbelę su rankenėle, kurią galima pastumti į viršų, kad atsiskleistų saldainiai. Jų būna įvairių skonių, jie žinomi dėl patogumo ir patogumo nešiotis.

Baby Bottle Pop – ledinukai, kurie yra kūdikio buteliuko formos, pripildyti aromatinių saldainių miltelių. Prieš valgant ledinuką galima pamerkti į miltelius ir taip jį aplieti – tai unikali ir interaktyvi saldainių patirtis.

Juicy Drop – saldainiai, kuriuose dera saldūs ir rūgštūs skoniai. Jį paprastai sudaro aromatizuoti geliniai saldainiai ir rūgštus saldainių rašiklis, kuriuo galima pridėti papildomą rūgštaus skonio pliūpsnį.

Bazooka Candy Brands – įmonė žinoma dėl smagaus ir naujoviško saldainių dizaino bei įsipareigojimo tiekti kokybiškus konditerijos gaminius įvairaus amžiaus vartotojams.