FANTA

Sveiki atvykę į Fanta pasaulį, kuriame susiduria linksmybės ir skonis! Pirmą kartą sukurta nacistinėje Vokietijoje 1941 m., dėl Coca-Cola gėrimui reikalingų ingredientų trūkumo. Coca-Cola gamyklos vadovui Maksui Keitui reikėjo ką nors daryti, kad gamykla toliau veiktų. Jis sugalvojo vaisių skonio gėrimą, pagamintą iš visko, ką tik pavyko rasti. Iš obuolių skaidulų, likusių nuo saldainių bei kitų medžiagų. Taip buvo sukurta Fanta, kuri tapo mylimu pasauliniu prekės ženklu, žinomu dėl gaivių ir gyvybingų gazuotų gėrimų.

Pavadinimas gėrimui buvo sugalvotas per darbuotojų konkursą naujam gėrimui pavadinti. Keithas liepė jiems išlaisvinti savo fantaziją (vokiškai – vaizduotę). Tai išgirdęs pardavėjas Joe Knippas ir sugalvojo pavadinimą Fanta.

Dabar šių gėrimų galima įsigyti daugiau nei 190 šalių, todėl tai vienas plačiausiai pasaulyje paplitusių gazuotų gėrimų prekės ženklų. Fanta garsėja plačia skonių įvairove – nuo klasikinio, visiems gerai pažįstamo, apelsinų iki ananasų, braškių, vynuogių ir kitų skonių. Prekės ženklas nuolat pristato naujus, egzotiškus bei netikėtus skonius, kurių gali ieškoti ir Candy POP!