HERR'S

Visi Candy POP klientai žino, kas yra Herr‘s. Šie amerikietiški traškučiai iš JAV atkeliauja ne tik gražiose pakuotėse. Iš kitos Atlanto pusės jie atgabena ir maksimalistinį, amerikietišką požiūrį į skonį ir valgymo patirtį. Jeigu lyginsi Herr‘s su kitais čipsais, kurie populiarūs Lietuvoje, net nesigilindamas matysi, kad Herr‘s turi daugiau įdomių skonių. Tokių mūsiškiai negamina, bet skanūs traškučiai – JAV konstitucijoje smulkiu šriftu aprašyta piliečio prigimtinė teisė, tad turėjome juos atgabenti čia…

Ar jau ragavai naujų Herr’s?

Herr’s traškučiai – puikus užkandis tiems, kurie svajoja apie traškų gėrį arba mėgsta labai labai aštrius snacks‘us. Unikalių ir įdomių skonių Herr‘s labai puikiai tinka bet kokiam vakarėliui, kelionei ar tiesiog kasdien, kai žiūri naują serialo seriją, filmą ar YouTube.

Nuo klasikinių skonių, tokių kaip Honey BBQ, Baked Cheese ar Jalapeno, iki drąsesnių, tokių kaip Buffalo Wings ar Carolina Reaper, Candy POP gali pasiūlyti Herr‘s kiekvienam. Maloniai traškūs čipsai yra puikus užkandis bet kokią dieną ar bet kokiai patirčiai. Įdomiausia tai, kad jie gaminami su tikru sūriu. Pamiršk fake‘inius pabarstymus. Čia – real deal, o valgant tai labai jaučiasi.

Dar vienas pliusas, kad traškučiai gaminami atsižvelgiant į tvarumą ir ekologiją, tad jokie dėdės perdėtai neteršia gamtos ar neužstato gražių pievų, kad pagaminti šiuos traškučius.

Apsipirkti užkandžių iš viso pasaulio dar nebuvo taip paprasta

Susidomėjai? Jau dabar drąsiai gali dėti patikusį skonį į krepšelį bei įsigyti jį internetu. Visi skanėstai – kaip ranka pasiekiami. Pasirink patinkančias prekes bei patogiausią pristatymo būdą, o Candy POP komanda užtikrins, kad užsakymas būtų paruoštas atsiėmimui arba pristatytas į kuo artimesnę vietą.

Patrauklios kainos mums taip pat ne svetimos. Pažymėtoms prekėms būna taikomos akcijos, o jeigu nuspręsi pirkti online pirmą kartą, tapk naujienlaiškio prenumeratoriumi ir gauk net 10 % nuolaidą pirmam užsakymui.