WARHEADS

WARHEADS – ĮVAIRIAUSI RŪGŠTŪS SALDUMYNAI

Warheads yra ypatingai rūgštūs saldainiai, kuriuos gamina Impact Confections. Iš pradžių pirkėjams buvo siūlomi tik ledinukai, vėliau atsirado guminukų, želė pupelių, kramtomosios gumos ir kitokių saldumynų. Dabar visi mano, kad tai yra Jungtinių Valstijų saldainiai, bet ar taip buvo visada?

Rūgštumo bombos Warheads atsirado 1975 m. Taivane ir iki 1993 m. net nebuvo importuojami į JAV. Saldainiams pagaliau pasirodžius Amerikoje, 2004 m. Impact Confections sukūrė prekės ženklą Warheads ir pradėjo gaminti JAV rinkai skirtus saldainius.

Kodėl šie saldainiai tokie rūgštūs? Nes jie padengti labai stipria obuolių rūgštimi. Būtent dėl jos saldainis, vos patekęs į burną, ją visą sutraukia. Neišsigąsk, toks vizitas truks tik 30 sekundžių. Vėliau dėl papildomai naudojamų citrinų ir askorbo rūgščių, kurios yra daug švelnesnės, lieka tik malonus rūgštumas. Iš čia ir kilo pavadinimas prekės ženklo pavadinimas. Lietuviškai warhead yra kovinė galvutė – priekinė raketos dalis, nešanti sprogstamąsias medžiagas. Šis žodis geriausiai apibūdina saldainių skonį, nes tikrai atrodo, kad tavo burna tuoj sprogs! 🤯