Mystery Box

Ieškai įdomios ir smagios dovanos vaikams ar jaunimui? Dievini įvairius skanėstus iš viso pasaulio ir nori išbandyti kažką naujo? Planuoji nustebinti tikrą smaližių? Visais atvejais tave išgebės Candy POP saldainių rinkiniai! Tai intriguojanti ir paslaptinga saldainių dėžė, kurios turinį sužinosi tik atvėręs rinkinį. Visuose rinkiniuose rasi įdomių, dar neragautų skanėstų, kurie taps geriausiu pasirinkimu mėgstantiems eksperimentuoti.
Saldumynų rinkinių pasirinkimas
Rinkinių gali užsisakyti internetu, mūsų el. parduotuvėje. Kiekvienas jų skirtingos vertės ir sudėties. Vienas populiariausių pasirinkimų – CANDY POP MYSTERY BOX, kurį sudaro egzotiško skonio gėrimas, užkandžiai, guminukai ir daugybė kitų neragautų skanėstų. Taip pat turime teminių saldainių rinkinių, kuriuos galėsi pritaikyti pagal kiekvieno pomėgius. Vlogerio LTU Republic gerbėjams patiks LTU REPUBLIC X CANDY POP BOX rinkinys, norintiems išbandyti daugiau Azijos skonių verta dovanoti HELLO ASIA MYSTERY BOX. Tiesiog dievini rūgščius skanėstus? Palepink save XTRA SOUR MYSTERY BOX. Organizuoji geimerių turnyrą? Nustebink kompaniją ALL-NIGHTER MYSTERY BOX rinkiniu. O jei keliauji į gimtadienį ar vaikų šventę, jų mėgstamiausiu žaidimu taps pinjata (asiliukas), prikimšta kalnu gardžių gėrybių.

Taupyk laiką ir užsisakyk internetu!

Visus saldainių rinkinius ir kitus mėgstamus Candy POP skanėstus gali užsisakyti internetu. Ar gali būti patogiau? Pirkti online verta, nes ne tik sutaupysi daug laiko, bet ir rasi patį didžiausią pasirinkimą. Beje, el. parduotuvės pirkėjams siūlome ne vieną specialią akciją, todėl saldumynų įsigysi geresne kaina. Skubėk krauti krepšelį ir mėgautis naujais skoniais!