Sausainiai

Nėra nieko, kas geriau pakeltų nuotaiką, nei skanus, trapus sausainukas! Sausainiai tobulai tinka su rytine arbata ar kai reikia sotaus užkandžio geimerių turnyruose. Visus geriausius skanėstus ir įdomiausius sausainius rasi Candy POP.

Išskirtinių sausainių pasirinkimas

Čia smaližiams siūlome įvairių rūšių sausainių. Šiuo metu itin populiarūs sausainiai-lazdelės, sausainiai su šokolado gabaliukais ar klasikiniai OREO MINI su kremu. Skonis? Kokio tik nori! Riešutai, braškės, matcha arbatos ar iš proto vedantys FROOT LOOPS. Skubėk išragauti, nes kai kurie yra tik limited edition.

Tarp mūsų asortimento rasi spalvotų MMs sausainių, burnoje tirpstančiu įdaru stebinančių POPTARTS ar minkštų sausainių EVERY BURGER. Labai skanūs, įdomių formų sausainiai puikiai tiks vakarėliams ar gali būti gera dovana prisiekusiam saldumynų gerbėjui.

Nors turime ne vieną parduotuvę, patogiausia pirkti online! Čia rasi didžiausią pasirinkimą, daug akcijų ir rinkinių geromis kainomis. Užsisakant internetu tau nereikės kelti kojos iš namų. Užsiimk savo mėgstamomis veiklomis ir lauk, kol dėžė skanėstų pasieks tavo duris!