REESE'S

REESE’S – ĮVAIRIAUSIO PAVIDALO ŠOKOLADO RIEŠUTŲ KREMO SKANĖSTAI

Reese‘s laikomi vienu iš JAV saldumynų etalonu, jie tinka ir patinka mažiems bei dideliems. Peanut Butter Cup – šokoladinis, dažniausiai apskritas saldainis, įdarytas riešutų kremu, pirmą kartą pagamintas 1928 metais, šis klasika tapęs saldainis išlieka populiariausias iš visų gamintojo produktų.

Garsųjį krepšelį su riešutų kremu sukūrė Haris Barnet’as Reese’as, jau trečią kartą bandęs pastatyti ant kojų savo rūsyje įkurtą kompaniją. Prieš sukurdamas savo verslą, jis ilgai dirbo Hershey’s šokolado kompanijoje, palaikė gerus santykius su jos savininku Milton‘u Hershey’iu, todėl savo riešutų kremo saldainiuose Reese’as nuo pat pradžių naudojo aukštos kokybės Hershey’s pieninį šokoladą. H. B Reese’ui mirus, jo vaikai pardavė verslą Hershey’s kompanijai ir Reese’s tapo dukterine Hershey’s įmone.

Dar vienas gerai žinomas šio prekės ženklo produktas yra Reese’s Pieces, tačiau šie saldainukai išpopuliarėjo po 1982 m., kai pasirodė Stiveno Spilbergo filmas „Ateivis” (angl. E.T.). Spilbergas ir jo komanda iš pradžių norėjo naudoti M&M’s saldainius, bet Mars, kompanija kuriai priklauso M&M’s, atsisakė bendradarbiauti. Hershey’s, atvirkščiai, ne tik sutiko bendradarbiauti, bet ir skyrė milijoną dolerių filmo rinkodarai. Rizika buvo didžiulė, bet ji atsipirko – filmui tapus tikra sensacija, produkto pardavimai pakilo net 60%!

Dabar Reese’s siūlo įvairiausių šokolado ir riešutų kremo derinių. Baltasis šokoladas, juodasis šokoladas, plonesnis riešutų kremo sluoksnis, storesnis – viskas, ko širdis geidžia! Šventėms gaminami specialūs limituoti leidimai, o Helovinui skirti Reese’s saldainiai yra bene populiariausi šios šventės saldumynai.

Ragauk ir išsirink, kuri šokolado ir riešutų kremo kombinacija tau patinka labiausiai!