Batonėliai

Batonėliai – greitas, skanus ir sotus snacks‘as, kuris tilps ir į rankinę, ir į kuprinę, ir į kišenę. Jis taip pat gelbsti, kai nežinai, ko nori, o norisi čia ir dabar. Šokolado, riešutų, karamelės ar vaflio derinys dar niekada nėra nuvylęs. Pasirūpink, kad tokiomis akimirkomis šį skanėstą turėtum po ranka! Candy POP parduotuvėje rasi įvairių batonėlių, kurie numalšins alkį ir su kiekvienu kąsniu nukels į tikrą smaližių rojų.

Batonėlių rūšys

Tikrų tikriausia klasika – šokoladiniai batonėliai. Tačiau šiandien galima rasti įvairiausių jų rūšių. Tai ir proteino batonėliai, javainių batonėliai, batonėliai su įvairiais įdarais – uogų, riešutų kremo, karamelės ir kt. Kaip pasirinkti? Ragaujant, eksperimentuojant ir atrandant tai, kas patinka tau! Vaikams dažnai patinka lengvai burnoje tirpstantys šokoladiniai batonėliai ir batonėliai su minkštu įdaru. Paaugliai ir suaugusieji vertina traškų riešutų ir karamelės derinį. O sveikuolis visada rinksis geresnės sudėties, sotų ir maistingą skanėstą. Gerai, kad pasiūlyti turime ką visiems, net ir patiems išrankiausiems!

Batonėliai mūsų asortimente

Jei reikėtų išrinkti geriausią Candy POP batonėlį, tai būtų misija neįmanoma. Privalai paragauti jų visų! Pavyzdžiui, batonėlis REESE’S tobulai tiks karamelės mėgėjams. Riešutų sviestas, skrudinti žemės riešutai, karamelė ir šokoladas. Nuodėmės vertas derinys.

Batonėlis FLIPZ nustebins po pieniško šokolado ir karamelės skoniais pasislėpusiais Pretzels gabalėliais. O mega dydžio REESE’S STICK patiks dievinantiems vaflinius skanėstus.

Čiupk vieną ir tu

Nori susikrauti visą kalną batonėlių ar kitų Candy POP skanėstų? Nevark rinkdamasis parduotuvėje ir užsisakyk internetu! Pirkti online apsimoka, nes čia rasi patį plačiausią asortimentą ir galėsi krepšelį susidėti nė neišėjęs iš namų. Beje, čia skelbiame ne vieną akciją ar išpardavimą, todėl prekių įsigysi geresne kaina. Ar jau esi užsiregistravęs Candy POP naujienlaiškiui? Jei ne, paskubėk ir gausi 10 % nuolaidą pirmajam apsipirkimui bei kitų skanių naujienų!