Saldainiai

Rodoma 1–24 iš 168

Ar pameni pasaką apie tai, kad to, kuris prieis vaivorykštės pabaigą, ten laukia nykštukai su kalnu saldainių? Gerai, kad dabar laukti vaivorykštės nereikia – Candy POP rasi viską, ko geidžia širdis! Su saldumynų asortimentu mes nesikuklinam – siūlom ir klasika tapusius skanėstus, ir neragautus, įdomaus skonio saldumynus. Galvoji, kad tavo fantazija plati ir nieko naujo saldumynų pasaulyje nepamatysi? Užsuk į mūsų internetinę parduotuvę ir pasiruošk išbandymams.

Saldainių rūšys

Neįmanoma rasti žmogaus, kuris nemėgsta saldainių. Jų rūšių ir skonių yra tiek daug, kad kiekvienas turi savo mėgstamiausią! Saldainiai gelbsti ne tik tada, kai norisi kažko skanaus ir saldaus. Su jais galima žaisti, eksperimentuoti, papuošti šventę. Kaip manai, kodėl per Heloviną vaikai prašo ne ko kito, o saldainių!?

Organizuoji smagią gimtadienio šventę? Padaryk saldų stalą, kurį puoš ne tik tortas, bet ir krūva skirtingų skanėstų. Pamatysi, draugai negalės atlipti neišbandę visų! Nori nustebinti antrą pusę, kuri neįsivaizduoja Netflix‘o vakaro be kalno snacks‘ų? Užsakyk saldainių rinkinį internetu ir jis atkeliaus tiesiai į namus. Galvoji, ką įdomaus nuveikus penktadienio vakarą? Pakviesk draugus į populiariausių TikTok saldumynų challeng‘ą.

Candy POP rasi įvairių rūšių saldumynų, kurie patiks ir klasikos gerbėjams, ir mėgstantiems eksperimentuoti. Kokių rūšių skanėstai yra populiariausi?

  • Čiulpiami saldainiai. Tokių turėti kišenėje privalai visada! Kodėl? Nes kai užeina staigus noras suvalgyti kažką saldaus, tai yra pats geriausias išsigelbėjimas tau ir tavo draugams. Čiulpiami saldainiai gali būti vieno ar kelių skonių, o geriausia, kai jie nustebina kokiu siurprizu. Pavyzdžiui, įdaru viduje – želė, guma, milteliais ar net spragsėjimu. Tokie yra spragsintys saldainiukai LICENSE MIX.
  • Kramtomi saldainiai. Dėl šitų galvą pametęs ne vienas geimeris ar programeris. Rūgštūs, saldūs, aštrūs – įvairių skonių ir formų, todėl nenusibos niekada. Ne vieno stalčiuje rasi populiariuosius BRAIN BLASTERZ saldainius, klasikos gerbėjams visada patiks dražė MM’S. Na, o norintiems įvairesnių skonių būtina išbandyti kramtomų saldainių rinkinį NERDS.
  • Karameliniai saldainiai. Juos mėgsta ir vaikai, ir suaugusieji, tad su šiuo pasirinkimu niekada neprašausi. Tiršta, tąsi, traški, o gal sūdyta karamelė? Rinkis pagal nuotaiką!
  • Rūgštūs saldainiai. Šie skanėstai jau kurį laiką užkariavę rinką. Nes kas gali būti geriau už tobulą saldumo ir burną traukiančios rūgštelės derinį? Rūgštelės gerbėjams siūlome tikrą bombą – MIKE AND IKE saldainius. Abejingų nepaliks SOUR PUNCH TWISTS perliukai ar ledinukai FUN DIP.
  • Ledinukai. Lollipop’ai gali būti ne tik skanėstas, bet ir tavo įvaizdžio detalė. Su ledinuku rankoje atrodysi įdomus ir žaismingas, o jei dar turėsi ekstra pasidalinti su draugu, kartu užkariausite pasaulį! Mūsų asortimente rasi daaaug įvairių ledinukų – BALL POP, FUN DIP ir kitų žinomų prekės ženklų skanėstų.

Apsipirkti dar nebuvo taip paprasta

Nori užsisakyti saldainių ar kitų Candy POP skanėstų? Nevark rinkdamasis parduotuvėje ir užsisakyk internetu! Pirkti online apsimoka, nes čia rasi platų asortimentą ir daug akcijų bei išpardavimų, todėl prekės kainuos mažiau. Ar jau esi užsiregistravęs Candy POP naujienlaiškiui? Jei ne, paskubėk ir gausi 10 % nuolaidą pirmajam apsipirkimui bei kitų skanių naujienų!