Šokoladas

Rodoma 1–24 iš 27

Saldumynas, su kuriuo neprašausi niekada – šokoladas! Saldus, tirpstantis burnoje arba su įvairiais priedais, kurie skonių receptorius verčia iš koto. O svarbiausia, kad tinka visomis progomis. Jei norisi kišenėje turėti greitą snacks‘ą arba ieškai dovanos draugui. Nors tai klasikinis skanėstas, mes pasirūpinome, kad Candy POP šokoladai ir šokoladiniai saldainiai būtų nenuobodūs. Sproginėjantys burnoje, su riešutų sviestu ar žaidimo pavidalu. Pasiruošęs išbandyti visus?

Keletas faktų apie šokoladą

Apie šokolado skonį turbūt žinai daug, o ką galėtum papasakoti apie patį produktą? Dalinamės keliais įdomiais faktais apie šokoladą!

  • 400 gramų šokolado pagaminti reikia maždaug 400 kakavos pupelių.
  • Nors kakava kilusi iš Amazonės, 70 % kakavos pagaminama Afrikoje.
  • Didžiausia pasaulyje šokolado plytelė yra 383,24 m2. Ją rasi Roterdame, Nyderlanduose.
  • Daugiausiai šokolado suvartojanti šalis yra Šveicarija. Nenuostabu, kad čia atsirado ir garsusis „Milka“ šokoladas.
  • Actekai taip mėgo ir vertino kakavos pupeles, kad jas naudojo kaip valiutą.
    Šokoladas slopina alkį – tam užtenka ir 10 g šokolado gabalėlio. Turbūt jau žinai, kokį snacks‘ą turėti po ranka, kai esi alkanas?
  • Šokoladas stimuliuoja „laimės hormono“ – serotonino – gamybą. Kai kitą kartą liūdėsi, tiesiog čiupk plytelę šokolado!
  • Šokoladas stiprina matematinius įgūdžius: tyrimai parodė, kad užduotis lengviau sprendė tie, kurie suvalgė gabalėlį šokolado. Šalyse, kuriose suvartojama daug šokolado, daugiau ir Nobelio premijos laureatų. Kai kitą kartą ruošiesi matematikos egzaminui, nepamiršk ir gabalėlio šokolado.

Šokolado rūšys

Kad šokoladas ir iš jo pagaminti saldainiai yra skanus saldumynas, nesiginčys niekas. O kokia šokolado rūšis pati geriausia?

Juodas šokoladas yra tikra klasika. Skonis kartesnis, bet jį galima paįvairinti uogomis, riešutais, įdaru. Jau vien pagalvojus, tįsta seilė…
Pieniškas šokoladas pats populiariausias. Minkštas, saldus, lengvai tirpsta burnoje. Ar gali būti kas geriau?
Baltas šokoladas. Tai kakavos sviesto, cukraus ir pieno miltelių kombinacija. Puikiai tinka su uogomis, vaisiais. Tikras smaližių džiaugsmas!
Šokoladas be cukraus. Tai jau rimtesnis saldumynas – ekologiškas, neturi pridėtinio cukraus. Puikiai tiks sveikuoliams ar mėgstantiems kartesnį skonį.

Candy POP šokoladiniai saldainiai

Užsuk į Candy POP elektroninę parduotuvę ir šokolado ar kitų skanėstų užsisakyk internetu. Čia rasi visokiausių originalių saldumynų su šokoladu. Šokoladas su braškių kremu HERSHEY’S? Kodėl gi ne! Traškus šokoladas HANDS OFF toks užkrečiantis, kad sutriauškinsi vienu prisėdimu.

Pirkti online apsimoka, nes čia rasi išpardavimų ir akcijų, todėl skanėstų įsigysi gera kaina. O svarbiausia –nereikės kelti kojos iš namų – visi gardėsiai atkeliaus tiesiai pas tave!