Užkandžiai

Rodoma 1–24 iš 71

Močiutės ir senelio išmintis byloja, kad nėra blogo oro, yra tik bloga apranga. Candy Pop išmintis byloja, kad nėra blogo snacks‘o, nebent turi per mažai iš ko rinktis…
Na, o Candy Pop‘e tikrai rasti daug įvairių užkandžių, kurie tiks įvairiai progai. Nuo traškučių ir pretzelių iki ekologiškų skanėstų ar spragintų kukurūzų – gali pirkti online tai, kas kels šypseną ir pamalonins liežuvį. Nepamiršk, kad atrinktoms prekėms neretai taikomos akcijos ir jų metu kainos būna mažesnės.

Tinkami užkandžiai tavo vakarui

Ką galime pasiūlyti tavo vakarui? Tai – Herr‘s, Takis, Huligan, #HotChipChallenge, Magic Time, Pretz ir daugybė kitų užkandžių. Nesvarbu ar vienas chill‘ini prie TV, kompiuterio ar planšetės, ar susirenkate su draugais, šeima, geri traškučiai arba skanūs užkandžiai dar niekada nebuvo problema. Priešingai, jie visada pakelia nuotaiką ir vakarą padaro smagesnį. Jeigu po ranka turi, ką kramsnoti, laikas taip neprailgsta, o vėliau filmo žiūrėti ar žaidimo žaisti netrukdo pilvą riečiantis alkis…

Darai šventę? Mes tau galime padėti!

Tokioms šventėms, kaip gimtadieniui, vakarėliui ar bet kokiam susitikimui taip pat reikia užkandžių. Jei galvoji, kad smagiau – parinkti kažką egzotiško ir užsienietiško, o ne pirkti tuos pačius, visiems iki skausmo pažįstamus užkandžius, esi ten, kur reikia.
Pas mus rasi iš JAV, kitų Europos šalių ir net tolimosios Azijos atkeliavusius skanėstus. Su jais nustebinsi net ir daug ko mačiusius ar daug ko ragavusius.
Ryžių traškučiai, dumblių traškučiai, skanūs, unikalūs spragėsiai ar net kažkas labiau fancy, kaip džiovinta jautiena tikrai turėtų patikti daugumai.

Apsipirk internetu

Skanūs užkandžiai ir kiti geriausi skanėstai iš mūsų parduotuvės tau yra ranka pasiekiami. Dėk juos į krepšelį, pasirink patogiausią apmokėjimo ir pristatymo metodą bei džiaukis skonio naujienomis.
Mes pasirūpinsim, kad viską gautumei kuo greičiau, o tuo tarpu tu gali padaryti du dalykus:
1. Pasidairyk kitose prekių kategorijose, gal ten irgi rasi kažką, kas patiks.
2. Prenumeruok mūsų naujienlaiškį ir pirmam savo užsakymui gauk 10 % nuolaidą.