Traškučiai

Rodoma 1–24 iš 46

Kas nemėgsta traškučių? Net ir tie, kas sako, kad jiems čipsai nekažką, tikriausiai taip sako dėl to, kad dar neragavo HERR‘s iš Candy Pop arba, tiesiog tau meluoja.
Jeigu galvoji, koks užkandis galėtų papildyti tavo lentynas arba nori išmėginti dar neragautus skonius – toliau gali ir neieškoti. Esi kaip tik ten, kur ir reikia, kadangi internetu patogiai gali pirkti pačius skaniausius ir populiariausius HERR‘S, Takis bei kitų prekės ženklų traškučius. Juos myli JAV ir Kanados vartotojai, o dabar tokiais unikalaus skonio gardumynais mėgautis gali ir tu!
Pas mus rasi pačių įvairiausių skonių. Nepriklausomai nuo to ar esi ištikimas aštraus skonio mylėtojas, ar dievini tikrų Buffalo sparnelių, o gal net egzotiškų jūros dumblių skonį – apsidairyk po internetinę parduotuvę. Čia tikrai gali rasti kažką, kas pamalonins tavo skonį!
Nepamiršk sekti Candy Pop paskyras socialiniuose tinkluose. Taip būsi pirmas, kuris sužinos apie tai, kada vyksta akcijos ir kada čipsų kainos bus pačios mažiausios!

Populiariausi traškučiai Candy Pop’e

Tarp populiariausių traškučių dažniausiai atsiduria kukurūzų ir bulvių traškučiai. Bene geriausi daugumos mūsų pirkėjų nuomone – aštrūs Takis ir Buffalo Blue Cheese, Carolina Reaper bei Baked Cheese Curls HERR‘S čipsai.
Kodėl tokie populiarūs būtent kukurūziniai HERR‘S? Viskas slypi sudėtyje! Daug kitų gamintojų naudoja labai paprastas ar ne tokias įdomias gamybos technologijas. Visi HERR‘S traškučiai yra kepami krosnyje su tikru sūriu, o ne jo milteliniais pakaitalais. Dėl to HERR‘S skonis yra išskirtinis ir, mūsų klientų žodžiais „BAI-SIAI GERAS!”.
Įsigijęs didelį pakelį galėsi ne tik turėti ką kramsnoti, kai binge watchin‘i naujausią serialo sezoną. Įdomiais ir išskirtiniais Candy Pop siūlomais traškučius galėsi vaišinti ir draugus, svečius, šeimos narius. Tokie skanėstai tikrai verti dėmesio. Jei tau jau pabodo tie patys skoniai iš kitų parduotuvių lentynų – išmėgink HERR‘S, Takis arba kitus traškučius iš Candy Pop. Juos galėsi pirkti online ir nereikės laukti eilėse!

ATSARGIAI! Aštriausi traškučiai – tik drąsiausiems

Na, o jei drąsos turi, kaip kaubojus iš vesterno, galbūt pats laikas mesti sau iššūkį, ką manai? Aštrūs traškučiai iš Candy Pop privertė ne vieną kviestis mamą ar net visus šventuosius į pagalbą!
Štai, pavyzdžiui, Hot-Chip-Challenge – ideali dovana ar puikus pirkinys tiems, kurių nuomone „aštru“ yra tas pats, kas smagu. Nepaprasto aštrumo traškutis skirtas tikrai ne silpnų nervų žmonėms. #HotChipChallenge tam ir egzistuoja, kad parodytų, jog tik kiečiausi gali sudoroti tokio aštrumo skanėstą. Tiesa, smagu net ir tada, kai esi tik stebėtojas ir matai, kaip tavo dovaną vartoja kiti!
Tačiau turime ir kitų aštrių traškučių, kuriuos būtų galima apibūdinti, kaip lengviau valgomus. Jeigu mėgsti, kad traškučiai būtų su charakteriu, tada šauk HERR‘s Carolina Reaper arba Takis Fuego ir mėgaukis tuo, kaip pipiriukai šoka ant liežuvio!