BUTTERFINGER

  • Produktų nerasta.

Butterfinger yra populiarus batonėlis, garsėjantis išskirtiniu skoniu ir tekstūra. Jis turi traškų, riešutų kremo skonio vidurį, padengtą švelnaus pieniško šokolado sluoksniu. Šis batonėlis atpažįstamas dėl ryškios oranžinės spalvos pakuotės ir kultinio prekės ženklo.

Butterfinger istorija siekia 1923 m., kai jį pirmą kartą sukūrė Curtiss Candy Company. Iš pradžių bendrovės įkūrėjas Otto Schneringas šį saldumyną pardavinėjo kaip riešutų kremo batonėlį. Ilgai netrukus jis išpopuliarėjo dėl unikalaus traškaus žemės riešutų sviesto ir šokolado derinio.

Be klasikinio batonėlio, šis prekės ženklas išplėtė savo produktų asortimentą ir įtraukė tokias variacijas kaip “Cups”, “Bites” ir “Minis”, siūlydamas vartotojams įvairias galimybes mėgautis išskirtiniu batonėlio skoniu įvairiomis formomis.

Šio prekės ženklo rinkodaros kampanijose dažnai naudojami įsimintini šūkiai ir reklaminiai personažai, pavyzdžiui, 1990-aisiais išpopuliarėjusi kampanija “Nobody better lay a finger on my Butterfinger”. Šios pastangos padėjo įtvirtinti kaip mėgstamo ir atpažįstamo saldainių prekės ženklo statusą Jungtinėse Valstijose.