Šokoladiniai sausainiai

Rodoma 1–24 iš 28

Kaip manai, kokius du saldumynus sujungus į vieną, gautum patį idealiausią skanėstą, kai norisi kažko saldaus ar klasiško? Tai neabejotinai būtų šokoladas ir sausainiai! Abu mėgsta visi, abu turi daug skonio variacijų ir abu gali nustebinti net pačius išrankiausius smaližius. Traškus, o gal minkštas, purus ir burnoje tirpstantis sausainis? O gal su šokolado įdaru? O jei dar pagardintas šokoladu, fantazijai nebėra ribų…

Candy POP rasi įvairiausių šokoladinių sausainių iš viso pasaulio. Tai patys populiariausi prekių ženklai ir skoniai, kuriuos pripažino ištikimiausi sausainių bei šokolado gerbėjai. Kaip šis skanėstas atsirado? Originalų receptą sukūrė Ruth Wakefield, kuri vadovavo garsiam restoranui JAV, Masačusetso valstijoje. Trapūs sausainiai, pagardinti burnoje tirpstančiais šokolado gabaliukais pirmą kartą užfiksuoti 1938 metais jos receptų knygoje ir buvo priskirti ledų kategorijai. Šiandien nerastum nė vienos parduotuvės ar kepinių krautuvėlės, kurioje nesipuikuotų šis nuostabus desertas.

Šokoladinių sausainių rūšys

Candy POP rasi ne vieną šokoladinių sausainių rūšį, todėl šis skanėstas niekada neatsibos. Keletas pagrindinių:

  • Sausainiai su šokolado gabaliukais. Tai jau paminėtas klasikinis receptas, nuo kurio nuspręsta į sausainius įmaišyti šokoladą ir taip išgauti ypatingą skonį.
  • OREO tipo sausainiai. Tai žymieji sausainiai-suvožtiniai, kuriuos sudaro sausainis iš abiejų pusių ir viduryje esantis įdaras. Vienas populiariausių įdaro skonių – šokoladinis. Tokius sausainius gali valgyti iškart po kąsnelį arba su jais pažaisti. Pavyzdžiui, pirma godžiai nuvalgyti įdarą, o tada sausainius, arba pirma suvalgyti dalį be įdaro, o tada kibti į skaniąją dalį. Tokius sausainius taip pat populiaru mirkyti piene ar gerti su arbata. O kaip labiausiai mėgsti tu?
  • Sausainiai-lazdelės. Tai geriausias vakarėlių draugas, kai norisi snack‘so, kurį galėtum binge‘inti. Tokios lazdelės gali būti pačios šokoladinės, aplietos šokoladu arba su burnoje tirpstančiu šokolado įdaru. Kad ir kurį variantą pasirinksi, būk atsargus – suvalgius vieną, sunku sustoti!

Šokoladiniai sausainiai mūsų asortimente

Mėgstamų sausainių ir kitų skanėstų gali užsisakyti internetu, mūsų el. parduotuvėje. Čia rasi ir populiarių šokoladinių lazdelių POCKY, ir nematytų rūšių OREO sausainių. Ypač populiarūs sausainiai POPTARTS, NUTELLA sausainiai su šokoladiniu lazdynų riešutų kremu.

Pirk sausainius internetu

Pirkti online labai apsimoka! Ar matei, kokį pasirinkimą turime savo el. parduotuvėse? O ar girdėjai apie akcijas ir išpardavimus, kuriuos skelbiame nuolat? Užsuk ir užsisakyk skanėstų geriausiomis kainomis nė neišėjęs iš namų!